Paulo Coelho Nation
Friday, 2024-04-26, 8:20 PM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Language Section » Polish » Postaci i wątki fantastyczne w powieściach Paulo Coelho (Zagajenie jako propozycja do dyskusji( bardzo ogólnie))
Postaci i wątki fantastyczne w powieściach Paulo Coelho
CrystalDate: Thursday, 2012-03-01, 1:04 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 5
Awards: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Kiedy zetknęłam się z pierwszą książką Paulo Coelho,,Piąta Góra''zaskoczył mnie gadający kruk.Nigdy nie lubiłam fantastyki.Powoli zaczęło mnie to wciągać,ponieważ autor zrobił to po mistrzowsku,w bardzo ciekawy sposób,nie nachalny.Kiedy zaczęłam czytać następne pozycje autora,zrozumiałam że takie wątki i postaci będą się pojawiać prawie zawsze.Zafascynowała ,mnie umiejętność łączenia rzeczywistości z fikcją.Podziwiam pomysły autora i zastanawiam się skąd biorą się takie pomysły.Fascynuje mnie to że Mistrz trafia swoimi książkami do ludzi różnych nacji,religii i kultur.To jest niesamowita umiejętność.Uwielbiam czytać Blog pisarza zwłaszcza gdy zamieszcza w nim pozycje pełne humoru ale wielce pouczające.Mam nadzieję,że pisarz będzie nas ciągle zaskakiwać swoimi pozycjami.
Pozdrawiam wszystkich fanów i zapraszam do dyskusji. smile
 
Forum » Language Section » Polish » Postaci i wątki fantastyczne w powieściach Paulo Coelho (Zagajenie jako propozycja do dyskusji( bardzo ogólnie))
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2024 Free web hostinguCoz